Początkiem Twojej biżuterii może być łańcuszek z kolekcji BASIC. Do niego możemy wspólnie zaprojektować zawieszkę z brylantami lub kamieniami szlachetnymi, które starannie dobierzemy i oprawimy zgodnie z Twoim życzeniem. Chcesz stworzyć unikalny pierścionek, bransoletkę czy kolczyki? To żaden problem - będą dokładnie takie, jak chcesz.
Twój projekt powstanie zgodnie z najlepszymi rzemieślniczymi tradycjami mistrzowskich jubilerów. Pracujemy ręcznie, o czym możesz się przekonać odwiedzając nasze atelier. Jakość to dla nas priorytet, dlatego pracujemy wykorzystując kruszce najwyższej próby. Nasze produkty wypełnione są w pełni kruszcem najwyższej jakości.
Dużo czasu poświęcamy wyselekcjonowaniu kamieni szlachetnych i brylantów o najwyższej czystości i przejrzystości. Pozyskujemy te, które nie tylko są piękne, ale często mają fascynującą historię. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi dostawcami, a więc mamy gwarancję, że nasze diamenty pochodzą ze źródeł wolnych od konfliktów militarnych. Więcej o szlifach i typach kamieni możesz dowiedzieć odwiedzając nasze alelier bądź tutaj. Na specjalne życzenie możemy zaproponować Ci złoto wyższej próby czy tez platynę.

Jeśli masz już pomysł na swoją wymarzoną biżuterię, skontaktuj się z nami pod numerem (0048) 731-091-091 lub adresem e-mail atelier@beller.pl. Spotkamy się w naszym atelier przy Mokotowskiej 71 w Warszawie i omówimy Twój projekt, bądź zapisz się na wizytę zostawiając swój adres email i numer telefonu.
Umów się na spotkanie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.