Prawdziwe piękno powstaje w chwili , gdy decydujemy się być sobą — to nasze motto. Dlatego stworzyliśmy kolekcję Your Way, która pozwala na realizację własnego projektu. Takiego, który podkreśli to, co w Tobie wyjątkowe. Dajemy Ci to, co najlepsze — nasze rzemieślnicze doświadczenie.
Początkiem Twojej biżuterii może być łańcuszek z kolekcji BASIC. Do niego możemy wspólnie zaprojektować zawieszkę z brylantami lub kamieniami szlachetnymi, które starannie dobierzemy i oprawimy zgodnie z Twoim życzeniem. Chcesz stworzyć unikalny pierścionek, bransoletkę czy kolczyki? To żaden problem — będą dokładnie takie, jak chcesz.

Ręczne wykonanie

Twój projekt powstanie zgodnie z najlepszymi rzemieślniczymi tradycjami mistrzowskich jubilerów. Pracujemy ręcznie, o czym możesz się przekonać odwiedzając nasze atelier. Jakość to dla nas priorytet, dlatego pracujemy wykorzystując kruszce najwyższej próby. Nasze produkty wypełnione są w pełni kruszcem najwyższej jakości.
Jeśli masz już pomysł na swoją wymarzoną biżuterię, skontaktuj się z nami pod numerem 0048 731 091 091 lub adresem e-mail atelier@beller.pl. Spotkamy się w naszym atelier przy Mokotowskiej 71 w Warszawie i omówimy Twój projekt, bądź zapisz się na wizytę zostawiając swój adres email i numer telefonu.
Kontakt mailowy

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.