Your Way Złoty Pierścionek N°2

2 850,00 zł

Po złożeniu zamówienia koniecznie napisz wiadomość z rozmiarem, który wybierasz. Dostępne rozmiary 

644


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Niezwykłe kamienie tworzą unikatowe projekty. Tak jak ten pierścionek z szafirem z Montany o trójkątnym szlifie. Niecodzienne pochodzenie kamienia i różne warianty kolorystyczne sprawiają, że każdy projekt jest zupełnie indywidualny. Prosta obrączka podkreśla naturalne piękno szafirów i wydobywa jego oryginalny czar i charakter. Pierścionek został wykonany ręcznie w naszej warszawskiej pracowni z czternastokaratowego złota o opalizującym, słomkowym odcieniu.

Złoto próby 585, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Osadzony w pierścionku kamień to szafir z Montany o szlifie trójkątnym, fasetowanym, w kolorze niebieskim do zielonego, o przejrzystości AAA. Masa kamienia to 0,20 CT.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.