Classic Złota Obrączka N°9

4 308,94 zł 4 308,94 zł

653


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Obrączka z kolekcji Diamond jest pochwałą klasycznej biżuterii. Tradycyjny kształt i blask diamentów podkreślają ponadczasowe piękno pierścionka, natomiast precyzyjne wykonanie i wyselekcjonowany dobór kamieni decydują o tym, że każda obrączka jest wyjątkowa. Miejscowe rozmieszczenie diamentów przełamuje powagę pierścionka i w estetyczny sposób dodaje jej lekkości.

Obrączka została wykonana ręcznie ze złota o próbie 585. Wysadzana 10 diamentami o masie całkowitej 0,13 CT, w kolorze D, przejrzystości VS1 i o szlifie brylantowym. Dodaje blasku i podkreśla wysmakowany styl.
Waga obrączki to 2,69 gr
Szerokość: 0,3 cm Diamenty, poza klasyfikacją 4C, przechodzą tzw. proces Kimberley’a, który nadaje certyfikat potwierdzający ich pochodzenie. Wszystkie diamenty w kolekcji BELLER zostały wydobyte w krajach wolnych od konfliktów militarnych. 

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.