Your Way Złoty Pierścionek N°4

2 479,67 zł 2 479,67 zł

Po złożeniu zamówienia koniecznie napisz wiadomość z rozmiarem, który wybierasz. Dostępne rozmiary 

657


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Niezwykłe kamienie tworzą unikatowe projekty. Tak jak ten pierścionek z szafirem z Montany o wyjątkowym szlifie princess. Niecodzienne pochodzenie kamienia i różne warianty kolorystyczne sprawiają, że każdy projekt jest zupełnie indywidualny. Prosta obrączka podkreśla naturalne piękno szafirów i wydobywa jego oryginalny czar i charakter. Pierścionek został wykonany ręcznie w naszej warszawskiej pracowni z czternastokaratowego złota o opalizującym, słomkowym odcieniu. 

Złoto próby 585, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Osadzony w pierścionku kamień to szafir z Montany o szlifie princess, fasetowanym, w kolorze zielonym, o przejrzystości AAA. Masa kamienia to 0,25 CT, a całkowita waga pierścionka 1,19 g.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.