Your Way Złoty Pierścionek N°6

2 450,00 zł

668


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tradycyjna sztuka złotnictwa oraz inspiracja naturalnym pięknem stoją za projektami biżuterii z kolekcji Your Way. Pierścionek z pięknym szafirem z Cejlonu zachwyca niezwykłą żółtą barwą kamienia i jego klasyczną oprawą, a prosta, delikatna obrączka dodaje lekkości. Całość tworzy ponadczasowy model utrzymany w minimalistycznym stylu. Pierścionek został wykonany ręcznie w naszej warszawskiej pracowni z czternastokaratowego złota o opalizującym, słomkowym odcieniu.

Złoto próby 585, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Osadzony w pierścionku kamień to szafir z Cejlonu o szlifie brylantowym, fasetowanym, w kolorze żółtym, o przejrzystości AAA. Masa kamienia to 0,16 CT, a całkowita waga pierścionka 1,02 g.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.