Your Way Złoty Pierścionek N°10

8 536,59 zł

669


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tradycyjna sztuka złotnictwa oraz inspiracja naturalnym pięknem stoją za projektami biżuterii z kolekcji Your Way. Pierścionek z pięknym brylantem zachwyca niezwykłą  barwą kamienia i jego klasyczną oprawą, a prosta, delikatna obrączka dodaje lekkości. Całość tworzy ponadczasowy model utrzymany w minimalistycznym stylu. Pierścionek został wykonany ręcznie w naszej warszawskiej pracowni z czternastokaratowego złota o opalizującym, słomkowym odcieniu.

Złoto próby 585, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Osadzony w pierścionku kamień to diament o szlifie brylantowym, w kolorze D, o przejrzystości VS1, Masa kamienia jest w zakresie 0,40-0,43 CT, a całkowita waga pierścionka 1,20g. Każdy zakupiony w BELLER brylant posiada certyfikat laboratorium gemmologicznego - GIA, HRD ANTWERP lub IGI.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.