Promise Pierścionek Zaręczynowy N°17

28 861,79 zł

745


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Unikatowy pierścionek zaręczynowy z centralnym diamentem w kształcie markiza o masie 0,70 CT po setkach lat zachwyca na nowo. Dodatek bocznych brylantów sprawia, że kompozycja staje się prawdziwie luksusową całością. Blask oraz nieskazitelną barwę diamentów dodatkowo podkreśla obrączka z białego złota, która w klasyczny sposób wydobywa piękno szlachetnych kamieni. Jedyna w swoim rodzaju deklaracja zamknięta w ręcznie wykonanej biżuterii. Choć diamenty świetnie czują się w białym złocie, na specjalne życzenie możemy go wykonać zarówno w kolorze żółtym, jak i różowym. W BELLER oferujemy szeroką możliwość personalizacji, dzięki której zaskoczysz swoją drugą połowę. Każdy zakupiony w BELLER brylant posiada certyfikat laboratorium gemmologicznego - GIA, HRD ANTWERP lub IGI. 

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.