Promise Pierścionek Zaręczynowy N°16

15 853,66 zł

Po złożeniu zamówienia koniecznie napisz wiadomość z rozmiarem, który wybierasz. Dostępne rozmiary 

746


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Unikatowy pierścionek zaręczynowy z centralnym diamentem w kształcie markiza po setkach lat zachwyca na nowo. Dodatek bocznych brylantów sprawia, że kompozycja staje się prawdziwie luksusową całością. Blask oraz nieskazitelną barwę diamentów dodatkowo podkreśla obrączka z białego złota, która w klasyczny sposób wydobywa piękno szlachetnych kamieni. Jedyna w swoim rodzaju deklaracja zamknięta w ręcznie wykonanej biżuterii. Choć diamenty świetnie czują się w białym złocie, na specjalne życzenie możemy go wykonać zarówno w kolorze żółtym, jak i różowym. W BELLER oferujemy szeroką możliwość personalizacji, dzięki której zaskoczysz swoją drugą połowę. Każdy zakupiony w BELLER brylant posiada certyfikat laboratorium gemmologicznego - GIA, HRD ANTWERP lub IGI.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.