Promise Pierścionek Zaręczynowy N°15

26 422,76 zł 26 422,76 zł

747


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Okazały, elegancki, królewski- taki w skrócie jest nasz pierścionek z niesamowitym diamentem cushion o masie 0,7 CT oraz mniejszymi, bocznymi brylantami. Wyjątkowy dzień zaręczyn zwieńczony magicznym pytaniem za sprawą naszej unikatowej biżuterii zostanie w pamięci na lata. Szlif cushion przypominający poduszkę to sentymentalny powrót do mody minionych wieków, która świetnie odnajduje się w dzisiejszej rzeczywistości. Dodanie mniejszych brylantów po bokach kamienia centralnego sprawia, że o luksusowej kompozycji ciężko zapomnieć. Czternastokaratowe złoto, z którego został wykonany pierścionek jest dostępne w trzech różnych wariantach: zółtym, białym lub różowym. Biżuterię BELLER wykonujemy ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół oraz najwyższą jakość w naszej warszawskiej pracowni. Każdy zakupiony w BELLER brylant posiada certyfikat laboratorium gemmologicznego - GIA, HRD ANTWERP lub IGI.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.