Promise Pierścionek Zaręczynowy N°8

29 500,00 zł

754


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Niezwykle trudną sztuką jest stworzenie biżuterii minimalistycznej, ale niebanalnej. Tajemnica ukryta jest w ponadczasowym stylu oraz wyjątkowej jakości wykonania. W BELLER siegamy po to, co w jubilerstwie najlepsze – najwyższej jakości kamienie szlachetne i kruszce. Wieńczymy to doświadczeniem naszych rzemieślników, którzy przekuwają niezwykłe kruszce w wyjątkowy projekt. Tak powstaje luksusowy pierścionek zaręczynowy, z wyróżniającym się na pierwszy rzut oka brylantem ,o szlifie cushion cut, masie 0,7 CT i najwyższych parametrach. Centralnie osadzony klejnot, o intrygującym szlifie, w połączeniu z delikatnym błyskiem czternastokaratowego złota tworzy biżuterię kompletną – która pozostanie z Tobą na lata. Każdy zakupiony w BELLER brylant posiada certyfikat laboratorium gemmologicznego - GIA, HRD ANTWERP lub IGI.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.