Promise Pierścionek Zaręczynowy N°4

31 300,81 zł 31 300,81 zł

758


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Klasyczne projekty często okazują się tymi najtrudniejszymi w realizacji. Dzięki rzemieślniczemu kunsztowi i poszanowaniu złotniczej tradycji udało nam się opracować model pierścionka idealnego. Romantyczna obietnica zamknięta w brylancie i białym złocie to propozycja dla poszukujących ponadczasowych rozwiązań. Osadzony na tradycyjnej, delikatnie zwężającej się obrączce diament o masie 0,7 CT oddaje pełnię swoich walorów, zachwycając całe pokolenia. Biżuterię BELLER wykonujemy ręcznie w naszej warszawskiej pracowni korzystając ze złota próby 585- wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne i o przepięknym, szlachetnym odcieniu. Wspaniałym pomysłem będzie również dodanie delikatnego graweru, który na zawsze zachowa Wasz wyjątkowy moment. 
Masa kamienia centralnego to 0,7 CT. Każdy zakupiony w BELLER brylant posiada certyfikat laboratorium gemmologicznego - GIA, HRD ANTWERP lub IGI.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.