Promise Pierścionek Zaręczynowy N°3

17 479,67 zł 17 479,67 zł

759


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tradycyjna sztuka złotnictwa oraz inspiracja naturalnym pięknem stoją za projektami biżuterii BELLER. Pierścionek z pięknym, półkaratowym brylantem zachwyca niezwykłą barwą kamienia i jego klasyczną oprawą, a prosta, delikatna obrączka dodaje lekkości. Całość tworzy ponadczasowy model utrzymany w minimalistycznym stylu, ale z wielką historią.To idealny przykład biżuterii, która nigdy nie wyjdzie z mody. Pierścionek został wykonany ręcznie w naszej warszawskiej pracowni z czternastokaratowego białego złota, nim jest również wypełniony. Choć diamenty świetnie czują się w białym złocie, na specjalne życzenie możemy go wykonać zarówno w kolorze żółtym, jak i różowym.  Masa kamienia centralnego to 0,5 CT. Każdy zakupiony w BELLER brylant posiada certyfikat laboratorium gemmologicznego - GIA, HRD ANTWERP lub IGI.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.