Your Way Złoty Pierścionek N°7

2 235,77 zł 2 235,77 zł

770


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pierścionek z delikatnym szafirem z Cejlonu to idealne połączenie dzieła natury i złotnicznego rzemiosła. Tradycyjna kasta, złota obrączka, szampańska barwa kamienia wraz z jego wyjątkowym blaskiem tworzą razem ponadczasową kombinację. Pierścionek został wykonany ręcznie w naszej pracowni z czternastokaratowego złota o opalizującym, słomkowym odcieniu. Jak wszystkie nasze kamienie szlachetne, szafir ten cechuje się nienagannym szlifem, przejrzystością, symetrią i kolorem. Złoto próby 585, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Osadzony w pierścionku kamień to szafir z Cejlonu o szlifie owalnym, fasetowanym, o przejrzystości AAA. Masa kamienia to 0,2 CT, a całkowita waga pierścionka 1,03 g.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.