Your Way Złoty Pierścionek N°8

2 750,00 zł

Po złożeniu zamówienia koniecznie napisz wiadomość z rozmiarem, który wybierasz. Dostępne rozmiary 

771


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wyjątkowe kamienie tworzą unikatowe projekty. Tak jak ten pierścionek z szafirem z Cejlonu o ponadczasowym  szlifie owalnym.Pastelowy odcień błękitu sprawia, że subtelny projekt nabiera wyjątkowego charakteru. Minimalistyczna obrączka podkreśla naturalne piękno szafiru i wydobywa jego oryginalny czar. Pierścionek został wykonany ręcznie w naszej warszawskiej pracowni z czternastokaratowego złota o opalizującym, słomkowym odcieniu. Złoto próby 585, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Osadzony w pierścionku kamień to szafir z Cejlonu o szlifie owalnym, fasetowanym, w kolorze niebieskim, o przejrzystości AAA. Masa kamienia to 0,2 CT, a całkowita waga pierścionka 1,03 g.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.