Your Way Złoty Pierścionek N°12

2 642,28 zł

876


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tradycyjna sztuka złotnictwa oraz inspiracja naturalnym pięknem stoją za projektami biżuterii z kolekcji Your Way. Pierścionek z pięknym turmalinem z Nigerii zachwyca niezwykłą różową barwą kamienia, diamenty osadzone w nieregularny sposób dodają niezwykłego uroku, a także blasku. Pierścionek został wykonany ręcznie w naszej warszawskiej pracowni z czternastokaratowego złota o opalizującym, słomkowym odcieniu. 

Złoto próby 585, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Osadzony w pierścionku kamień to turmalin z Nigerii o szlifie brylantowym, fasetowanym, w kolorze różowym, o przejrzystości AAA. Masa kamienia to 0,23 CT, natomiast brylanty osadzone w pierścionku są o wymiarze 1,5x1,5mm, o łącznej masie 0,045 CT.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.