Your Way Złoty Pierścionek N°14

2 723,58 zł

878


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tradycyjna sztuka złotnictwa oraz inspiracja naturalnym pięknem stoją za projektami biżuterii z kolekcji Your Way. Pierścionek z różowym topazem z Brazylii zachwyca niezwykłą barwą kamienia i jego klasyczną oprawą, a prosta, delikatna obrączka dodaje lekkości. Całość tworzy ponadczasowy model utrzymany w minimalistycznym stylu. Pierścionek został wykonany ręcznie w naszej warszawskiej pracowni z czternastokaratowego złota o opalizującym, słomkowym odcieniu. 

Złoto próby 585, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Osadzony w pierścionku kamień to topaz z Brazylii o szlifie brylantowym, fasetowanym, w kolorze różowym, o przejrzystości AAA. Masa kamienia to 0,15 CT. Osadzone w nieregularny sposób diamenty boczne, mają masę 0,009 CT/ 0,054 CT (1.25x1.25mm).

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.