Your Way Złoty Pierścionek N°16

3 373,98 zł 3 373,98 zł

880


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pierścionek z szafirem ze Sri Lanki jest potwierdzeniem starożytnych mitów. Niezwykle ciemna barwa kamienia i blask złotej obrączki przypominają nocne niebo, na którym obserwujemy konstelacje gwiazd. Prostota pierścionka i eksponująca kamień kasta w połączeniu z szafirem o szlifie brylantowym tworzą klasyczny model, do którego zawsze chce się wracać. Pierścionek został wykonany ręcznie w naszej warszawskiej pracowni z czternastokaratowego złota o opalizującym, słomkowym odcieniu.

Złoto próby 585, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Osadzony w pierścionku kamień to szafir ze Sri Lanki o szlifie brylantowym, fasetowanym, w kolorze ciemnym niebieskim, o przejrzystości AAA. Masa kamienia to 0,29 CT. Osadzone w nieregularny sposób diamenty boczne, mają masę 0,009 CT/ 0,054 CT (1.25x1.25mm)

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.