Your Way Złoty Pierścionek N°17

3 048,78 zł 3 048,78 zł

881


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tsavoryt - jest jednym z najstarszych kamieni szlachetnych, jednak odkryty został dopiero w latach 70 ubiegłego stulecia, w okolicach parku narodowego Tsavo w Kenii. To dzięki niemu zawdzięcza swoją nazwę. Tsavoryt jest najrzadszym z grupy granatów, zachwyca swoją zieloną barwą i wyjątkową przejrzystością. W BELLER cenimy wszystko co unikalne dlatego nie mogło zabraknąć go w naszej kolekcji kamieni szlachetnych. Oprawiony ręcznie w czternastokaratowe złoto zyskuje klasyczny charakter, który idealnie do niego pasuje i podkreśla jego unikalną barwę. Nieregularnie rozmieszczone diamenty dodają mu blasku.

Osadzony w pierścionku Tsavoryt o szlifie brylantowym jest o masie 0,2 CT, natomiast boczne diamenty w kolorze D, mają łączną masę 0,054 CT, każdy z nich ma 1,25x1,25 mm.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.