Angle Srebrna Zawieszka N°11

203,25 zł 203,25 zł

587


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wyrazista prostota - to właśnie cechuje kolekcję Angle, której częścią jest ta zawieszka. Punkt wyjścia to prostokąt wykonany ze srebra. Idealnie gładka powierzchnia została ścięta pod kątem, tworząc na środku ostry kant, co nadaje charakteru temu minimalistycznemu projektowi. Odpowiednio dobrany łańcuszek z kolekcji Basic pozwoli na stworzenie zestawu, który zadowoli każdego mężczyznę. Model występuje w różnych modyfikacjach, by perfekcyjnie wpisać się w oczekiwania przyszłego właściciela. Ten ma wydłużony kształt i ostre rogi. Zawieszka w całości została wykonana ręcznie ze srebra. Tym kruszcem jest też wypełniona. Srebro próby 925, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

Waga zawieszki: 3,06 gr

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.