Angle Srebrna Zawieszka N°16

550,00 zł 550,00 zł

592


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wyrazista prostota - to właśnie cechuje kolekcję Angle, której częścią jest ta zawieszka. Punkt wyjścia to prostokąt wykonany ze srebra. Idealnie gładka powierzchnia została ścięta pod kątem, tworząc położony blisko jednego z brzegów ostry kant, co nadaje charakteru temu minimalistycznemu projektowi. Odpowiednio dobrany łańcuszek z kolekcji Basic pozwoli na stworzenie zestawu, który zadowoli każdego mężczyznę. Model występuje w różnych modyfikacjach, by perfekcyjnie wpisać się w oczekiwania przyszłego właściciela. Ta wersja to najszerszy z dostępnych kształt, którego rogi zostały ukośnie ścięte.. Zawieszka w całości została wykonana ręcznie ze srebra. Tym kruszcem jest też wypełniona. Srebro próby 925, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

Waga zawieszki: 5,30 gr

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.