Angle Złota Zawieszka N°45

3 450,00 zł

621


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wyrazista prostota - to właśnie cechuje kolekcję Angle, której częścią jest ta zawieszka. Punkt wyjścia to prostokąt wykonany ze złota. Idealnie gładka powierzchnia została ścięta pod kątem, tworząc na środku ostry kant, co nadaje charakteru temu minimalistycznemu projektowi. Odpowiednio dobrany łańcuszek z kolekcji Basic pozwoli na stworzenie zestawu, który zadowoli każdego mężczyznę. Model występuje w różnych modyfikacjach, by perfekcyjnie wpisać się w oczekiwania przyszłego właściciela. Ta wersja to najszerszy z dostępnych kształt, którego rogi zostały ukośnie ścięte. Zawieszka w całości została wykonana ręcznie z czternastokaratowego złota o pięknym odcieniu. Tym kruszcem jest też wypełniona. Złoto próby 585, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

Waga zawieszki: 6,89 gr

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.