Angle Złota Zawieszka N°49

3 048,78 zł 3 048,78 zł

625


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zawieszka w kształcie wydłużonego, smukłego sześciokąta z kolekcji Angle, podobnie jak pozostałe modele wchodzące w jej skład, jest propozycją dla wielbicieli prostoty i klasyki. Dodatkowo charakteru nada jej odpowiednio dobrany łańcuszek z kolekcji Basic. Taki zestaw zadowoli nawet najbardziej wymagających, poszukujących ponadczasowej, uniwersalnej biżuterii. By idealnie spełnić oczekiwania przyszłego właściciela, zawieszka występuje w wersjach, rożniących się zakończeniami. Krawędzie tego modelu zostały ukośnie ścięte.

Zawieszka w całości została wykonana ręcznie z czternastokaratowego złota o pięknym odcieniu. Tym kruszcem jest też wypełniona. Złoto próby 585, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

Waga zawieszki: 8,59 gr

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.