Raw Srebrne Kolczyki N°69

900,00 zł

554


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Oryginalny kształt kolczyków z kolekcji „Raw” każdemu skojarzy się z czymś innym. Pobudzają one wyobraźnię i inspirują. Choć na pierwszy rzut oka wydawać się mogą niepozorne, robią duże wrażenie i pięknie połyskują w świetle i dodają blasku. Łączą w sobie ponadczasową klasykę i nowoczesne spojrzenie na modę. Jeden z elementów jest ruchomy i ma trzy poziomy regulacji wysokości, co pozwala na zabawę modą i indywidualne dostosowanie kolczyków do własnych potrzeb i do stylizacji. Kolczyki w całości zostały wykonane ręcznie ze srebra i tym kruszcem są też wypełnione. Srebro próby 925, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne za sprawą pokrycia warstwą rodu. Waga tych kolczyków to 2,79 g.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.