Round Złota Bransoletka N°4

2 398,37 zł 2 398,37 zł

Bransoletka ręcznie wykonana z 14 karatowego złota próby 585. Na życzenie możemy ją zwiększyć bądź zmniejszyć.  Jesteśmy dla Ciebie. 

431


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ta bransoletka z kolekcji „Round” to nasza wariacja na temat okręgu. Postanowiliśmy spojrzeć na jej klasyczną formę świeżym okiem i zinterpretować ją po swojemu. Nieregularny, oryginalny i zaskakujący kształt to cechy, które wyróżniają tę bransoletkę spośród innych. Jej minimalistyczny charakter pozwala bawić się modą i łączyć ją z innymi. Bransoletka w całości została wykonana ręcznie z czternastokaratowego złota o pięknym odcieniu. Tym kruszcem jest też wypełniona. Złoto próby 585, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Waga tej bransoletki to 5,45 g. 

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.