Twirl Złota Bransoletka N°5

3 250,00 zł

Bransoletka ręcznie wykonana z 14 karatowego złota próby 585. Na życzenie możemy ją zwiększyć bądź zmniejszyć

470


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ze swojej definicji bransoletka to okrąg. Jednak nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy bazując na klasyce, nie chcieli stworzyć czegoś wyjątkowego. Dynamika - to było rozwiązanie, które ożywiło ten szlachetny kształt. Musisz zobaczyć, jak ta bransoletka hipnotyzująco porusza się przy nadgarstku. Co ważne, jest na tyle subtelna, że może być noszona z innymi, tworząc przepiękny spektakl dla oczu i wyobraźni. To ekskluzywna biżuteria damska, która choć klasyczna, jest wyjątkowa. Bransoletka w całości została wykonana ręcznie z czternastokaratowego złota o pięknym odcieniu. Tym kruszcem jest też wypełniona. Złoto próby 585, którego używamy do tworzenia naszych produktów, jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Waga tej bransoletki to 6,12 g.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.