Angle Złota Bransoletka N°57

4 861,79 zł

634


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kolejna bransoletka z kolekcji Angle, podobnie jak pozostałe wchodzące w jej skład modele to perfekcyjnie gładka powierzchnia i prosta, ale masywna forma. Ten projekt postanowiliśmy jednak przełamać, precyzyjnie wycinając część jej obwodu. To idealny wybór dla mężczyzny, który ceni to, co nieprzekombinowane, ale charakterystyczne. By bransoletka jak najlepiej wpisywała się w oczekiwania przyszłego właściciela, model występuje w dwóch wersjach, różniących się wysokością nacięcia.

Bransoletka w całości została wykonana ręcznie z czternastokaratowego złota o pięknym odcieniu. Tym kruszcem jest też wypełniona. Złoto próby 585, którego używamy do tworzenia naszych produktów, dlatego poza wyjątkowością projektu, bransoletka jest też niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne. 

Waga bransoletki: 20,87 gr

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.