Your Way Złota Bransoletka N°1

2 750,00 zł

662


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Niezwykłe kamienie tworzą unikatowe projekty. Takie jak ten - wyjątkowa bransoletka z szafirem z Montany o trójkątnym kształcie. Niecodzienne pochodzenie kamienia i wyjątkowy pastelowy zielono - niebieski odcień dodają unikatowości. Kasta, która okala cały kamień, wraz ze zdobieniem tworzą dopełnienie tego projektu. Bransoletka została wykonana ręcznie z 14 - karatowego złota w naszej warszawskiej pracowni zgodnie z najlepszymi rzemieślniczymi tradycjami.

Szafir osadzony w bransoletce jest o masie 0,19 CT, posiada przejrzystość AAA,  kształt trójkątny oraz szlif fasetowany. Szafiry są kamieniami wyjątkowo odpornymi na zarysowania, w dziesięciostopniowej skali twardości Mohsa, mają numer 9, ustępując twardością tylko diamentom. Masa bransoletki to 1,11 g.

Czas realizacji zamówienia to 5 - 6 dni roboczych z uwagi na to, iż każdy produkt tworzymy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.